+48 513 520 877Phone

Agencja kreatywna z ludźmi, znajacymi się na rzeczy.

Najważniejsze są efekty czy dokument, potwierdzający specjalizację?

Posiadamy zarówno dyplomy, jak i efekty. Opieramy się o badania, intuicję i sprawdzone metody działań. Kto robi wszystko, nie robi niczego, dlatego zajmujemy się ściśle określonymi dziedzinami, a w innych kwestiach outsorcujemy do sprawdzonych partnerów. Nasze specjalizacje sprawdzisz tutaj

Dlaczego firma nazywa się "Samodulski Group"? Kilka słów od narratora...

Jak łatwo się domyślić - nazwa firmy pochodzi od nazwiska założyciela. Po pierwsze "Samodulski" to rzadko spotykane nazwisko - tak, więc nazwa firmy zapewne szybko się nie powtórzy. Po drugie, Marcin to nie tylko właściciel firmy, ale przede wszystkim główny koń napędowy, jeśli chodzi o design, project management itd. Po trzecie, firma ma ograniczoną wielkość i zawsze taka pozostanie (do max. 8 osób). Dlatego też Marcin ma pełną kontrolę nad jakością wykonywanych prac i śmiało może podpisać się swoim nazwiskiem pod każdą realizacją.

Więcej o założycielu.

Marcin Samodulski to certyfikowany UX/UI designer, pasjonat kreatywnych rozwiązań na stronach WWW. Stawia przede wszystkim na jakość kontaktu i ustalenie wspólnego celu z klientem. Marcin ma doświadczenie w zarządzaniu zespołem, w związku z tym świetnie deleguje zadania do odpowiednich i odpowiedzialnych rąk swoich współpracowników. Za każdym razem firma Samodulski Group ma podobne zadanie - podnieść wskaźnik konwersji na stronie WWW, esklepie lub fan page, bez rezygnowania z estetycznych i kreatywnych rozwiązań. Jak każdy artysta Marcin posiada również hobby: tatuaże, wszystkie gatunki muzyki oraz MMA.