+48 513 520 877Phone

Oferta firmy Samodulski Group

Strony internetowe.

Tworzymy strony WWW zgodne z badaniami na temat zachowania użytkowników na stronach i esklepach. Używamy silnika Wordpress, ale nie odmówimy Ci realizacji strony w oparciu wyłącznie o HTML i CSS. Przygotowywane przez nas strony zawsze pokazują wynik minimum 80/100 w testach szybkości Google. Nieobce jest nam również zagadnienie AMP - posiadamy na ten moment 3 realizacje z użyciem tego rozwiązania.
Strona WWW to tylko narzędzie, a pozycjonowanie i promocja w social media to wykorzystywanie narzędzia. W związku z tym przygotowujemy stronę pod pozycjonowanie, SEO friendly jest nam znane od podszewki. Każde zlecenie jest inne, napisz do nas na marcin@samodulski.pl i rozpocznijmy rozmowy na temat Twojego projektu.

Esklepy.

Shoper i Woocommerce, na tym się znamy, to lubimy i na inne silniki nie wchodzimy! Aspekt szybkości sklepu, indywidualny wygląd czy zoptymalizowanie grafik to zupełna podstawa. Idziemy o kilka kroków dalej i przeprowadzamy testy AB, włączamy i wyłączamy odpowiednie funkcje. Badamy zachownie użytkowników, wyciągamy wnioski i podnosimy wskaźnik konwersji.

Social media.

Specjalizujemy się w kampaniach dla małych (jak firma Caroline Studio Laser z Torunia) i ogromnych firm działających na terenie całego kraju (jak Krowarzywa).
Kreowanie oraz realizacja kampanii mającej na celu edukację, sprzedaż, budowę wizerunku oraz tworzenie relacji z fanami. Każda firma, branża i potrzeba danego przedsiębiorcy jest inna, dlatego napisz do nas i skorzystaj z darmowego audytu social media.